neděle 31. května 2015

Máj, lásky čas...

Máj, lásky čas!

Ahoj! Mám pro Vás krátké shrnutí mého měsíce, protože jsem neměla tolik času na blog. A taky, protože jsem si užívala květen, který rozhodně patří k jednomu z mých nejoblíbenějších měsíců v roce! I přes to, že mám ještě školu, ho miluju, protože je to moje první přiležitost vytáhnout plavky,
jít se opalovat a užívat si jara! A vzhledem k tomu, že červen je dnes přímo za dveřmi, je to moje poslední příležitost Vám o něm napsat.


Tak asi jednou z nejduležitějších věcí je to, že jsme s přítelem tento měsíc oslavili 4. výročí. Je to skoro neuvěřitelné, ale pořád nám to klape! A já jsem strašně ráda za to, že ho mám!

Malá fotka z naší oslavy na Střeleckém ostrově, kde jsme spol byli poprve venku. 

Nevím jak Vás, ale mně růže potěší úplně pokaždé!

V tomto měsíci jsem se i konečně rozhoupala a odhodlala koupit si Michael Korsku! Byla to prostě láska na první pohled! Vůbec jsem nevěděla jaký model ale nakonec vyhrála klasika... A rozhodně toho nelituji, protože kabelka je perfektní a neskutečně praktická! :)A v rámci nakupování ještě nové letní šaty. :)


A v rámci blogu ještě něco málo z toho co jím. Zkouším nový systém stravování a nejím pečivo tak jsem zvědavá co z toho bude! :) Rozhodně pak čekejte článek jestli to něco přineslo. :)

Tak brzy zase na blogu, nebo na instagramu pod @dailyfashioncz :)

Ahoj! J


Žádné komentáře:

Okomentovat