neděle 20. září 2015

Drážďany

Tak a pokračuji s dalším travel postem! Tento víkend jsme byli na jeden den v Drážďanech. I když asi hlavní cíl bylo nakupování, prošli jsme si i město. Měli jsme obrovské štěstí, protože byl nádherný podzimní den, kdy není ani moc teplo, ale ani zima a do toho nám svítilo sluníčko. Takže víc jsme si přát ani už nemohly a navíc jsme si to neskutečně užili! A tady už co jsme dělali. A pokud se někdy teď chystáte do Drážďan, rozhodně jeďte teď, protože je na to nejlepší roční období!

And I am continuing with another travel post. This weekend we were in Dresden, Germany. Our main target was shopping but we took a litle walk thrue the city too. I need to say that we were really lucky because of the weather. It was one of these beautiful autumn days when it is not too hot but still not too cold and the sun is shining. We enjoyed it so much! And here is what we have done. And if you would like to visit this city presently it is a good choice because in my opinion Dresden is so beautiful in this season!

První věc, kterou jsme po příjezdu udělali, byla zastávka pro kávu.
The first think we did was a short stop for coffee.


Tenhle výhled!
This view!


Náměstí u Frauenkirche. 
The square by Frauenkirche.


A co se mi líbí v každém městě jsou zákoutí.
And what I like in every city are nooks.A samozdřejmě jsem si toho domů i hodně přivezla.. Ale to bych nebyla jinak já :D
And of course I bought a lot of things. But otherwise it would not be me :D

Doufám, že se Vám krátký článek o výletu do Drážďan líbil a těším se, brzy na počtenou! :)
Hope you liked the post about our short trip to Dreden and I hope to see you soon here! :)

JasminaŽádné komentáře:

Okomentovat